Kancelárie s Work-Life-Balance

Clusterhaus

Clusterhaus – Podnikateľský inkubátor pre startupy

Clusterhaus je unikátny systém prenájmu priestorov kombinujúci benefity vlastnej kancelárie s coworkingom. „Coworking“ – predstavuje štýl práce a podnikania vo flexibilnom kancelárskom prostredí zdieľanom s nezávislými pracovníkmi. Vzájomná spolupráca významne pomáha pri rozvoji začínajúceho biznisu. Pre svoju finančnú dostupnosť je ideálny pre startup – začínajúce firmy a projekty. Doba prenájmu kancelárie pre menšie firmy je flexibilná.

Kancelárske priestory Clusterhaus je možné personalizovať podľa vlastných predstáv. Konceptom “proworkingu“ chceme zaplniť medzeru na trhu pre podporu mladých firiem vo vertikálne integrovaných priemyselných odvetviach. „Podnikateľský inkubátor“ je vhodný pre startupy v digitálnom odvetví a inovatívne spoločnosti, ktoré prechádzajúcu cez identické fázy rastu. V prenesenom význame

IMMOFINANZ a zamestnanci Polus Towers sú plnohodnotným partnerom Clusterhaus Network, ktorý rozširuje svoje pobočky popri Kolíne nad Rýnom, Viedni do Bratislavy. Flexibilný a vnímavý tím IMMOFINANZ podporuje Clusterhaus realitnými riešeniami prémiových kvalít. Našim spoločným cieľom je vybudovanie najväčšieho technologického prostredia pre startupy v krajine. Vo Viedni našli v obdobných kancelárskych priestoroch domov úspešné startupy ako meinKauf.at, allaboutapps či runtastic.